03.07.2012

Backstage

Witajcie!!! Dzisiejszy post dedykuję osoba, którzy maja w sobie tak silną pasję jak ja! Malowanie od dawna jest czymś co kocham w życiu najbardziej i jest czymś co trzyma mnie przy życiu  wiem, że to bardzo mocne słowa ale to prawda. Jest totalna odskocznią od szarej rzeczywistości, która mnie otacza i pozwala mi się spełniać -  nie wiem czy chcecie czytać tego typu posty o moich odczuciach ale dzisiaj odczułam potrzebę żeby się z Wami tym podzielić. Wiem, że znajdę tu grono takich samych osób i którzy rozumieją o czym  mówię. Dlatego życzę Wam wszystkim drogie czytelniczki, żebyście robiły w życiu to co bardzo lubicie i mimo przeszkód nie poddawały się.

Przy okazji chciałam podziękować osobą, które pomagają mi w realizacji marzeń - fotografom, modelką oraz czytelnikom tego bloga, którzy razem ze mną śledzą moje poczynania!:) Chociaż nieliczna grupka osób tutaj się znajduje sama świadomość tworzenia nowego posta dla jednej czy dwóch osób jest dla mnie ogromną przyjemnością.

Dzisiejsze zdjęcia, żeby nie wiało nudą pochodzą z backstange z ostanich sesji!
foto: Adam Kozłowski

4 komentarze:

 1. Takie zdjęcia są najlepsze bo ujawniają tajemnicę i tworzą nową! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne efekty, twojej pracy Słonko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne :) Uwielbiam oglądać takie zdjęcia z przygotowań do sesji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oby tak dalej :* Chciałabym tak wiedzieć co kocham robić hehe :P Ślicznie wyglądasz na pierwszym zdjęciu i tak się zastanawiam nad wykonaniem :) tylko cień do powiek, czy jest kreska na górnej powiece? :P

  xoxo Maramelia

  OdpowiedzUsuń